توری پنجره در کرج

توری پنجره که یکی از لوازم جانبی پنجره است، در فصول گرم و یا معتدل سال مثل بهار و تابستان استفاده بسیاری می شود. امروزه در اغلب ساختمان ها پنجره و شیشه دو جداره نصب شده است که مانع از ورود هر گونه هوا از محیط بیرون به داخل می شود. با گرم شدن هوا و فرا رسیدن فصل تابستان، باز کردن پنجره ها می تواند یکی از راه های خنک کردن هوای محیط و تبادل هوا باشد. اما باید در نظر داشته باشید که با این کار راه ورود حشرات مزاحم را باز کرده اید. نصب توری برای انواع پنجره دو جداره یا معمولی یکی از راه های مفید برای جلوگیری از این اتفاق و هم چنین ممانعت از ورود گرد و خاک به داخل خانه می باشد. ارس پن با تولید توری های با کیفیت در کرج برای انتخاب و نصب یک توری مناسب به شما کمک می کند.

نصب توری پنجره در کرج

توری های پنجره در انواع مختلفی مانند توری پلیسه، توری ثابت، توری دبل فریم، توری فیکس مش و… تولید می شوند که روش نصب هر کدام از آنها با دیگری متفاوت است. هم چنین هر کدام از این نوع توری ها برای یک نوع پنجره مناسب می باشند. برای دریافت مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید. یکی از خدماتی که ارس پن ارائه می دهد، فروش و نصب توری در و پنجره در کرج می باشد. با نصب توری های پنجره می توانید با آرامش خاطر از هوای تازه بیرون از محیط خانه یا محل کار خود استفاده کنید.

توری درب و پنجره

همچنین بخوانید: آموزش نصب توری پنجره

نکات مهم برای نصب توری پنجره در کرج

  • متناسب با در و یا پنجره ی خود یکی از انواع توری را نتخاب کنید. برای مثال برای درب بالکن که زیاد باز و بسته می شود، توری کشویی مناسب می باشد.
  • حتما توری را تمیز کنید. می توانید از دستگاه بخار شور برای انجام این کار استفاده کنید.
  • لازم است هر چند سال یکبار توری ها را تعویض کنید. هم چنین توری ها چک کنید تا پارگی و یا سوراخ نداشته باشند.

انواع توری پنجره در کرج

توری های پنجره بر اساس مدل فریم، جنس، نحوه ی باز شدن و نوع پنجره به مدل های مختلفی تقسیم می شوند. بعضی از این مدل ها ثابت و بعضی از آنها متحرک می باشند. توری های متحرک به روش های مختلف باز و بسته می شوند و توری های ثابت بدون حرکت در قاب پنجره قرار می گیرند. توجه داشته باشید که برای توری درب همیشه از نوع متحرک استفاده می شود تا به راحتی باز و بسته شود. قاب توری ها نیز در جنس های مختلف آلومینیومی، چوبی، فلزی و یو پی وی سی ساخته می شوند. الیاف توری نیز از جنس های مختلفی تولید می شوند. برای توری هایی که در منازل مسکونی نصب می شوند اغلب از جنس الیاف پلی استر، نایلون، فایبر گلاس و مفتول استفاده می شود. اما برای کارگاه های بزرگ از توری هایی با جنس فولاد ضد زنگ استفاده می شود. 

توری درب دو جداره

خرید توری پنجره در کرج

قبل از خرید توری در و پنجره باید به مواردی توجه داشته باشید که در ادامه به بررسی این موارد می پردازیم.

  • لازم است اندازه گیری پنجره برای نصب توری توسط فردی ماهر انجام شود. زیرا پس از نصب توری اگر مقداری از آن اضافه بماند بدون استفاده خواهد بود. هم چنین شما می توانید توری را طوری انتخاب کنید که پنجره شما را به صورت کامل و یا نیمی از آن را پوشش دهد. 
  • قبل از خرید توری برای شیشه دو جداره در کرج به اندازه مش های توری و جنس آن توجه داشته باشید. اندازه ی مش های توری باید به گونه ای باشد که حشرات نتوانند از آن عبور کنند. هم چنین در نظر بگیرید که اگر اندازه ی مش های توری بیش از حد کوچک باشد مانع عبور هوا می شود و حتی می تواند جلوی دید را بگیرد.
  • اغلب توری ها در رنگ های سفید، مشکی و خاکستری در بازار موجود می باشند. ممکن است این توری ها در رنگ های دیگر نیز تولید شوند اما این سه رنگ از پر فروش ترین و مناسب ترین رنگ های توری می باشند. قبل از انتخاب رنگ توری باید توجه داشته باشید که رنگی که انتخاب می کنید با رنگ و مدل پنجره ی شما متناسب باشد. 

توری پنجره

همچنین بخوانید: بهترین روش تمیز کردن توری پنجره

قیمت توری پنجره در کرج

همانطور که گفته شد، توری های پنجره انواع مختلفی دارند. هم چنین ابعاد پنجره و کیفیت توری در قیمت نهایی آن تاثیر دارد. کیفیت توری ها باید به گونه ای باشد که به سادگی پاره نشود و گرد و خاک را جذب نکند. هم چنین وزن توری در قیمت آن تاثیر می گذارد. هر چه وزن فریم آلومینیومی توری ها بیشتر باشد، مقاومت آنها بالا تر می باشد. تری های پنجره در جنس های مختلف فایبر گلاس، آلومینیوم، پلی استر و گالوانیزه اولید می شوند. 

توری های جنس فایبر گلاس منعطف هستند، به آسانی نصب می شوند و نسبتا ارزان می باشند. این توری ها در هوای سرد و گرم مقاوم هستند و به راحتی پوسیده نمی شوند. هم چنین استفاده از این توری ها دید بسیار خوبی را برای افراد فراهم می کند.

توری های ساخته شده از جنس آلومینیوم سبک و ضد زنگ می باشند. این توری ها نسبت به دیگر انواع توری کمتر نیاز به تمیز کردن دارند و در رنگ های زغالی و نقره ای تولید می شوند. برای کاهش دید حریم خصوصی داخل خانه می توانید از رنگ نقره ای استفاده کنید. این رنگ نور خورشید را منعکس می کند و دید را کاهش می دهد.

دوام توری های پلی استر از فایبر گلاس بیشتر می باشد و به همان نسبت گران تر هم می باشند. این توری ها بدون ابزار پاره نمی شوند و گزینه ی خوبی در برابر خراش های حیوانات خانگی می باشند.

توری های پنجره و درب دو جداره در کرج که توسط ارس پن تولید می شوند راه نفوذ حشرات و جانوران موزی را می گیرند و هیچ مزاحمتی برای باز و بسته شدن پنجره ایجاد نمی کنند. برای خرید و سفارش انواع توری با بهترین کیفیت با ما تماس بگیرید.

تلفن همراه: 09125630818

ارس پن، تولید کننده انواع درب و پنجره دو جداره در کرج