خرید پنجره دوجداره در کرج

پنجره دو جداره در کرج

پنجره دوجداره یکی از بهترین گزینه ها برای جایگزینی پنجره های قدیمی می باشد. معمولا توصیه می شود هر 30 سال یکبار پنجره ها تعویض شوند. پنجره دو جداره همانطور که از اسمش پیداست دارای دو جداره شیشه ای می باشد که در یک قاب قرار دارند. این لایه ها خاصیت عایق بودن این پنجره ها را افزایش می دهد. پنجره های دو جداره در سال 1329 به بازار معرفی شدند اما کاربرد گسترده ی آنها به خصوص در خانه ها از سال 1349 آغاز شد. استفاده از این پنجره ها در کنار درب دوجداره در کرج می تواند به کاهش مصرف انرژی به خصوص در فصل زمستان کمک کند.

لیست قیمت انواع پنجره دوجداره در کرج

ابعاد پنجره (cm)شکل پنجرهقیمت پروفیل هافمنقیمت پروفیل وین تکقیمت پروفیل هارمونی
700*700قیمت پنجره دو جداره 700*700تماس بگیرید.تماس بگیرید.تماس بگیرید.
1000*1000قیمت پنجره دوجداره 1*1تماس بگیرید.تماس بگیرید.تماس بگیرید.
1000*1000قیمت پنجره دوجداره 1*1 لولاییتماس بگیرید.تماس بگیرید.تماس بگیرید.
1500*1500قیمت پنجره دوجداره 1.5*1.5تماس بگیرید.تماس بگیرید.تماس بگیرید.
1500*1500قیمت پنجره دوجداره 1.5*1.5 لولاییتماس بگیرید.تماس بگیرید.تماس بگیرید.
1800*1300قیمت پنجره دوجداره 1.8*1.3تماس بگیرید.تماس بگیرید.تماس بگیرید.
1500*2000قیمت پنجره دوجداره 1.5*2تماس بگیرید.تماس بگیرید.تماس بگیرید.
1800*2000قیمت پنجره دوجداره 1.8*2تماس بگیرید.تماس بگیرید.تماس بگیرید.

امروزه در بسیاری از خانه ها و ساختمان ها از پنجره دو جداره استفاده می شود. پنجره ها یکی از اجزای اصلی هر مکان هستند که تاثیر بسیار زیادی بر روی دکوراسیون و نمای داخلی آن محل دارند. این نوع پنجره ها مانع هدر رفتن انرژی می شوند و همچنین از ورود صدا و گرد و خاک به محیط جلوگیری می کنند. توجه داشته باشید که این پنجره ها تنها محدود به پنجره های دو جداره upvc نمی باشند. پنجره دو جداره لولایی، پنجره دو جداره فولکس واگنی، پنجره دو جداره کشویی و پنجره دو جداره دو حالته از انواع مختلف پرکاربرد این نوع پنجره ها می باشند. ارس پن، تولید کننده انواع در پنجره دو جداره در کرج می باشد که برای انتخاب و خرید یک پنجره دو جداره مناسب به شما کمک می کند.

پروژه ساخت پنجره دوجداره در کرج

خدمات ارس پن در استان البرز

گروه تولیدی ارس پن با سابقه بسیار طولانی در تولید انواع درب و پنجره دو جداره در کرج، در بخش تولید، فروش، تعمیر و همچنین خدمات پس از فروش انواع پنجره دوجداره در کرج فعالیت می کند. شما عزیزان می توانید برای سفارش و خرید پنجره دوجداره با پروفیل های مرغوب و با کیفیت، با ما تماس بگیرید.

قیمت پنجره دو جداره در کرج

برای تعیین قیمت پنجره دو جداره در کرج باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید. ابزار و تجهیزات مختلف پنجره دو جداره مانند نوع جنس و کیفیت شیشه، یراق آلات و… در قیمت پنجره دو جداره تاثیر می گذارند. هم چنین پروفیل های به کار برده شده در ساخت پنجره های دو جداره و ابعاد پنجره بر روی قیمت آنها اثر گذارند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت پنجره دو جداره در کرج با کارشناسان ما در گروه تولیدی ارس پن تماس بگیرید.

پروژه های ارس پن در تهران و کرج

مناطق تحت پوشش ارس پن برای نصب پنجره دوجداره

ارس پن، تولید کننده پنجره دوجداره upvc، خدمات نصب پنجره دوجداره را در مناطق مختلف تهران و کرج ارائه می دهد. مناطق تحت پوشش ارس پن برای نصب پنجره دوجداره عبارتند از:

کرج، تهران، اندیشه، شهریار، شهر قدس، گوهر دشت، فردیس، مهر شهر، مارلیک، شهرک بنفشه، شهرک اوج، رجایی شهر، شاهین ویلا، محمد شهر، باغستان، برغان، حصارک، شهرک بهارستان، هشتگرد، کیانمهر، مارلیک، گلشهر، ماهدشت، محمود آباد، مشکین دشت، کرج نو، ساسانی، آزادگان، مصباح، منظریه و…

مناطق تحت پوشش ارس پن

ساخت پنجره دو جداره در کرج

استفاده از پنجره های دو جداره در کرج یکی از روش های بسیار مهم برای جلوگیری از هدر رفت انرژی مخصوصا در فصول سرد سال می باشد. همچنین نصب پنجره های دو جداره به کاهش هزینه های قبوض شما نیز کمک بسیاری می کند. همانطور که گفته شد پنجره های دو جداره بر اساس نوع کارکرد، نوع باز شدن، جنس مواد و… دسته بندی می شوند. ارس پن، تولید کننده پنجره دو جداره در کرج می باشد که تلاش می کند انواع پنجره دوجداره را با بهترین قیمت و کیفیت به دست شما برساند.

ساخت پنجره دوجداره ویلایی

اجرای پنجره دوجداره ویلایی

عوامل موثر در قیمت پنجره دو جداره در کرج

 • کیفیت شیشه: کیفیت شیشه یکی از عوامل بسیار مهم در قیمت گذاری پنجره دوجداره می باشد. جنس شیشه هایی که برای ساخت پنجره دو جداره در کرج استاده می شود بسیار متنوع می باشد.
 • ضخامت گالوانیزه داخلی: پروفیل های یو پی وی سی به تنهایی از مقاومت کافی برخوردار نیستند و استحکام آنها با ضخامت گالوانیزه رابطه ی مستقیم دارد. ضخامت گالوانیزه استاندارد باید 1.25 میلیمتر باشد. این گالوانیزه ها به صورت یو شکل داخل پروفیل پنجره دوجداره قرار میگیرند. ابعاد حداقلی آن باید 25*25*25 باشد.
 • نوع آب بندی پلاستیک: پنجره های دو جداره نیز مانند درب یخچال به لاستیک آب بندی نیاز دارند. نقش این لاستیک ها در حفظ دمای داخل خانه و اتاق بسیار موثر است. با بستن پنجره و چرخاندن دستگیره به سمت پایین، این پلاستیک فشرده می شود. کیفیت این لاستیک ها در قیمت پنجره دو جداره در کرج موثر می باشد. وجود این ماده بر کیفیت عایق بودن پنجره بسیار تاثیر گذار است. کیفیت این لاستیک باید به گونه ای باشد که پس از مدتی شل و تکه تکه نشود.

خرید پنجره در کرج

بهترین پنجره دو جداره در کرج

گروه تولیدی ارس پن با تخصص و تجربه ی بالا در زمینه ی پنجره دو جداره در کرج به شما برای انتخاب و خرید یک پنجره دوجداره ایده آل ومتناسب با محل زندگیتان کمک می کند. برای انتخاب یک پنجره دو جداره فاکتور هایی مانند پروفیل، یراق آلات، نوع شیشه دو جداره، محیط زندگی و… مهم هستند. اگر به دنبال مشاوره تخصصی برای انتخاب و خرید پنجره دو جداره در کرج هستید، برای دریافت مشاوره خرید بهترین پنجره دو جداره با شماره 09125630818 تماس بگیرید. 

خرید پنجره دو جداره در کرج

قبل از خرید پنجره دوجداره لازم است به نکاتی توجه داشته باشید که در ادامه با آن ها می پردازیم.

 • شیشه های پنجره دو جداره باید از نوع صنعتی باشند.
 • پروفیل پنجره دو جداره باید متناسب با آب و هوای محیط باشد.
 • توجه داشته باشید تا نصب پنجره دو جداره با عایق بندی مناسب انجام شود.
 • یراق آلاتی که برای پنجره دو جداره خریداری می کنید باید متناسب با وزن پنجره باشد.
 • نصب پنجره دو جداره باید با رعایت قوانین و اصول مناسب باشد. به همین دلیل برای این کار لازم است از افراد متخصص کمک بگیرید.
 • شیشه هایی که برای ساخت پنجره های دو جداره استفاده می شوند باید دارای استاندارد و کیفیت مناسب باشند و گاز آرگون به میزان کافی در بین آنها وجود داشته باشد.

در صورت نیاز به مشاوره با شماره ی 09378988219 تماس بگیرید.

نصاب پنجره دو جداره در کرج

مرحله نصب، یکی از مهمترین مراحل می باشد. اگر این کار به درستی انجام نشود باعث افت کیفیت و کارایی پنجره دوجداره می شود. شما می توانید برای نصب پنجره دو جداره در کرج با کارشناسان نصب ما تماس بگیرید. 

پروژه پنجره دوجداره آذر موتور

پروژه پنجره دوجداره قسمت اداری اذر موتور

تعویض پنجره قدیمی با دو جداره در کرج

پنجره ی دو جداره علاوه بر افزایش زیبایی دکوراسیون خانه یا هر مکان دیگر، دارای مزایای زیاد دیگری می باشد که به آن ها می پردازیم.

 • آب بندی مناسب: آب بندی خوب این پنجره ها از ورود آب به داخل منزل هنگام بارندگی شدید جلوگیری می کند.
 • عایق صدا: یکی از مزیت های بسیار مهم پنجره های دو جداره عایق بودن آنها در برابر سر و صدا های بیرون از خانه یا محل کار می باشد.
 • مقاومت بالا: مقاومت پنجره های دو جداره در برابر اشعه ما ورائ بنفش، پوسیدگی، اشتعال، اسید ها و خورنده ها نسبتا بالا می باشد.
 • استحکام مناسب: استحکام پنجره های دو جداره در مقابل ضربه و فشار نسبت به پنجره های قدیمی بیشتر است. به همین علت این پنجره ها به سادگی نمی شکنند.
 • جلوگیری از هدر رفت انرژی: گاز آرگون موجود در این پنجره ها در تابستان از ورود هوای گرم و در زمستان از خروج آن جلوگیری می کند. هم چنین این نوع پنجره ها به علت دو جداره بودن عایق خوبی در برابر سرما در می باشند که این موضوع باعث جلوگیری از هدر رفت انرژی و گرم ماندن محل مورد نظر در فصول سرد می شود.

فروش پنجره دوجداره در کرج

پنجره های دو جداره تولید شده در کرج توسط ارس پن، با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد و همچنین طبق استاندارد های لازم می باشند. نصب پنجره دو جداره از ورود گرد و غبار و هم چنین صدا های مزاحم به داخل خانه و محل کار شما جلوگیری می کند. برای انتخاب و خرید پنجره دوجداره در کرج باید به عواملی مانند کیفیت ساخت، جنس، اندازه و… توجه داشته باشید. گروه تولیدی ارس پن، با به کارگیری بهترین متریال، با کیفیت ترین پنجره های دو جداره را به شما ارائه می دهد.

پنجره دو جداره در کرج

انواع پنجره دوجداره در کرج

امروزه در بسیاری از ساختمان های مسکونی و اداری از مدل های مختلف پنجره های دو جداره استفاده می شود. پنجره دو جداره علاوه بر مزایایی که در قسمت های قبل بررسی شد، در نما و دکوراسیون داخلی محیط نیز تاثیر بسیار زیادی دارد. به همین علت اتخاب نوع پنجره دو جداره بسیار مهم می باشد. پنجره دو جداره در کرج، در انواع مختلف مانند لولایی، کشویی، فولکس واگنی و دو حالته در ارس پن موجود می باشند.

پروفیل های پنجره دو جداره در کرج

مینیمالیستی: پروفیل های پنجره مینیمالیستی بسیار ساده و بدون هیچگونه تزیین و طرح می باشند.

ساده: نوعی از پروفیل می باشد که عناصری طبیعت در آن گنجانده شده است. این نوع پروفیل ها معمولا از طرح چوب یا دارای منحنی هایی به شکل شاخه می باشند.

صنعتی: این پروفیل ها بسیار با کیفیت و با استحکام بالا می باشند. در این پروفیل ها کیفیت مهم تر از ظاهر و فرم آن می باشد. این فریم های صنعتی اغلب از جنس فلز و دارای روکش صنعتی هستند.

مدرن: پروفیل های مدرن از مواد پیشرفته و طرح های خلاقانه و جدید ساخته شده اند. همچنین ممکن است در داخل قاب این نوع پنجره های دوجداره از لامپ های LED و یا سایر تکنولوژی ها استفاده شده باشد. 

نصب انواع پنجره دوجداره در کرج

مزایای استفاده از پنجره دو جداره

پنجره های دو جداره که توسط ارس پن در کرج تولید می شوند از استحکام و دوام بسیار بالایی برخوردار می باشند. این پنجره ها برای اغلب شرایط آب و هوایی مناسب هستند. پنجره های دو جداره برای نصب در اغلب ساختمان های تجاری، اداری و… مناسب می باشند و با توجه به ظاهر تمیز و زیبایی که دارند، به زیبایی دکوراسیون محل زندگی و یا کار شما کمک می کنند. نصب پنجره دو جداره در کرج از بهترین روش ها برای جلوگیری از ورود سر و صدا و گرد و خاک به داخل منزل شما می باشد. هم چنین ابن پنجره ها در مقابل حریق و انواع شرایط آب و هوایی مقاوم می باشند. 

مراحل نصب پنجره دو جداره

نصب پنجره های دو جداره کار ساده ای نیست و لازم است این کار حتما توسط یک فرد ماهر انجام شود. بی دقتی درانجام این کار و موجب کاهش کارایی پنجره می شود. در صورت نصب اشتباه پنجره دو جداره، بر طرف کردن مشکلات پس از اتمام کار بسیار دشوار خواهد بود. در ادامه مراحل این کار را به طور مختصر شرح می دهیم.

 • آماده سازی محل نصب پنجره: زمانی که ساختمان نوساز باشد و از قبل پنجره ای بر روی آن نصب نشده باشد، انجام این کار آسان خواهد بود. توجه داشته باشید که سازندگان ساختمان ها باید برای تامین استحکام پنجره، یک کلاف فلزی از قبل در محل نصب قرار داده باشند. اما در صورتی که هدف افراد تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره می باشد، باید پنجره ی قبلی از قاب جدا شود که این کار باید با دقت انجام شود تا آسیبی به قاب پنجره وارد نشود.
 • تمیز کردن محل نصب پنجره: در مواردی که ساختمان نوساز است قطعا کثیفی هایی ناشی از مصالح ساختمانی بر روی قاب پنجره باقی می ماند. هم چنین در صورتی که پنجره ی قدیمی از قاب خارج شده است نیز کثیفی هایی وجود دارد. پس از نصب پنجره دیگر امکان تمیز کردن این محل وجود ندارد پس حتما قبل از شروع کار، محل نصب را کاملا تمیز کنید. هم چنین در صورت وجود هرگونه بر آمدگی و ضایعات در قاب آن را با گچ و سیمان یا ابزار دیگر برطرف کنید تا عایق بندی پنجره دو جداره با کیفیت خوبی انجام شود.
 • تعیین محل نصب پیچ اتصال: محل هایی که قرار است پنجره با دیوار اتصال داشته باشد باید تعیین شوند. پیچ سرمته و پیچ بولتکس از انواع پیچ هایی هستند که متناسب با جنس دیوار از آنها استفاده می شود. برای تعیین محل نصب دقیق پنجره می توان از تراز عمودی استفاده کرد.
 • تزریق چسب سیلیکونی و فوم: در این مرحله عایق بندی و درز بندی توسط چسب سیلیکونی و فوم انجام می شود. ابتدا چسب سیلیکونی توسط لیسه بر روی درز ها ریخته می شود. پس از اتمام این کار برچسب های محافظ از قاب جدا می شوند. لازم است پنجره و دیوار یک سانتی متر از هم فاصله داشته باشند که این فاصله با فوم پر می شود.
 • نصب شیشه دو جداره: پس از اتمام نصب پروفیل، شیشه دو جداره ای که از قبل آماده شده است نصب می شود. قبل از نصب شیشه لازم است سطح پروفیل تمیز شود. از قطعه ای به نام تاکوز برای قرار دادن شیشه در محل مورد نظر استفاده می شود.

سفارش پنجره دو جداره در کرج

شما عزیزان می توانید برای مشاوره قبل و بعد از خرید، سفارش و اطلاع از قیمت پنجره دو جداره در کرج و تهران با کارشناسان ما بگیرید. پنجره های دوجداره ساخته شده توسط ارس پن با بهترین کیفیت و کاملا مطابق با استاندارد های روز دنیا تولید می شوند. این پنجره ها قابل نصب در انواع مکان ها مانند منزل مسکونی، محل کار، ساختمان های اداری و تجاری می باشند. هم چنین پنجره های دو جداره ساخته شده توسط ارس پن در کرج در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم است.

تلفن همراه: 09125630818

تلفن ثابت: 02146893471

فروش پنجره دوجداره در کرج

پنجره وین تک در کرج

وین تک یکی از تولید کننده های پروفیل upvc پنجره دو جداره می باشد. پروفیل یکی از قسمت های مهم پنجره های دو جداره می باشد. پروفیل های یو پی وی سی ساخته شده توسط وین تک در کرج از کیفیت و استاندارد های بالا برخوردار می باشند.

پنجره های دو جداره وین تک در کرج از یک ساختار دو لایه ای تشکیل شده اند که بین آنها یک گاز بی اثر تزریق شده است. به این علت خاصیت عایقی این پنجره های دو جداره دو برابر پنجره های معمولی می باشد. نصب پنجره های دو جداره به جای پنجره های قدمی تک جداره یک اقدام مناسب جهت کاهش هزینه های انرژی می باشد. نصب این پنجره ها به تعادل دمای خانه ی شما به خصوص در فصل زمستان کمک بزرگی می کند. پنجره دو جداره وین تک در کرج دارای یک قفل پیشرفته می باشد که به امنیت خانه ی شما کمک می کند. نصب این پنجره ها به بالا رفتن قیمت و ارزش خانه ی شما نیز کمک می کند. پنجره های وین تک دارای دو شیشه 4 میلیمتری می باشند که با فاصله ی 16 میلیمتری در امتداد هم قرار گرفته اند. فاصله ای که بین شیشه های این پنجره ها وجود دارد، از ورود صدا های مزاحم به داخل خانه شما جلوگیری می کند. برای افرادی که محیط های شلوغ مانند تهران و کرج زندگی می کنند یا خانه ی آنها نزدیک فرودگاه و اتوبان میباشد، نصب پنجره دو جداره وین تک در کرج گزینه ی مناسبی می باشد. سطح محافظت از صدا در پنجره های دو جداره در درجه ی A می باشد.

نمایندگی پنجره دو جداره وین تک در کرج

پروفیل های وین تک که در کارخانه های مختلف ساخته می شوند، همگی دارای مواد اولیه و تکنولوژی ساخت یکسان می باشند. این پروفیل ها به صورت مستمر از طریق دفتر کنترل و واحد نظارت کنترل می شوند. روند کار نمایندگی وین تک در کرج نیز به این صورت می باشد. پروفیل های تولید شده توسط نماینگی وین تک در کرج در برابر تغییر رنگ، خم شدگی و انحنا مقاوم می باشند. فریم هایی که برای پروفیل های وینتک استفاده می شود در دو نوع نوسازی و بازسازی موجود می باشند. شما می توانید برحسب نیاز خود، یکی از این مدل ها را انتخاب و خریداری کنید. فریمی که برای پنجره یک ساختمان در حال ساخت استفاده می شود با فریمی که برای پنجره ی آلومینیومی یا آهنی است، متفاوت می باشد. 

نمایندگی پنجره هافمن در کرج

هافمن یکی از مرغوب ترین و پرطرفدار ترین پروفیل های ساخته شده در ایران می باشد. این پروفیل ها در مقابل انواع شرایط آب و هوایی، آلودگی ها و تابش خورشید مقاوم می باشد. قیمت پروفیل هافمن با توجه به کارآیی وکیفیت بالایی که دارد مناسب می باشد. این پروفیل ها توسط متخصصان مورد آزمایش و بررسی  قرار می گیرند و کیفیت و دوام آنها تضمین شده است. پروفیل هایی که توسط نمایندگی هافمن در کرج تولید می شوند نیز در برابر خم شدگی و تغییر رنگ مقاوم هستند. نصب پنجره دو جداره در کرج از به مصرف بهینه ی انرژی شما کمک می کند و موجب کاهش هزینه های شما می شود. 

برای خرید پروفیل  پنجره دو جداره در کرج از برند های وین تک، هافمن و هارمونی با ارس پن تماس بگیرید. 

ابعاد استاندارد پنجره دو جداره در کرج

در تعیین ابعاد پنجره فاکتور های بسیار مهمی مانند متراژ خانه و دیواری که پنجره بر روی آن نصب می شود تاثیر گذار است. به همین علت شما برای سفارش پنجره با ابعاد دلخواه هیچ محدودیتی ندارید. ابعاد 1*1.5 متر و 1.5*1.5 متر از ابعاد پر فروش پنجره های دو جداره در کرج می باشند.

9 نظرات

نظر بگذارید