پنجره دوجداره فولکس واگنی

پنجره دو جداره فولکس واگنی یکی از انواع پرکاربرد پنجره دو جداره می باشد که از نظر ظاهر شباهت بسیار زیادی به پنجره دو جداره کشویی دارد. اما یراق آلات گران قیمت و ریل استفاده شده در ساخت این پنجره کارآیی و آب بندی این پنجره را به یک محصول با کیفیت تبدیل کرده است. به علت تشابه باز و بسته شدن این پنجره و درب ماشین های فولکس، نام این پنجره فولکس واگنی می باشد. این پنجره هنگام باز شدن چند سانتی متر بیرون می آید و سپس به صورت کشویی حرکت می کند. عایق بندی پنجره دو جداره لولایی و راحتی پنجره دو جداره کشویی از مزیت هایی است که این پنجره به صورت یکجا دارا می باشد. پنجره فولکس واگنی یکی از مقاوم ترین انواع پنجره به شمار می آیند که می توان از شیشه دو جداره برای ساخت آنها استفاده کرد. در این مدل پنجره ها عرض باز شو تا 1.60 و ارتفاع تا 2 متر می باشد. استفاده از این پنجره ها در ساختمان ها و ویلا ها جلوه و نمای زیبایی می بخشد. پنجره های فولکس واگنی در سه دسته ی اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک موجود می باشند. این نوع پنجره ها اغلب در ابعاد بزرگ تولید می شوند اما شما می توانید پنجره دو جداره فولکس واگنی را در ابعاد دلخواه سفارش دهید.

پنجره دوجداره فولکس واگنی

برای سفارش انواع درب دو جداره در کرج با ارس پن تماس بگیرید.

مزایای نصب پنجره دوجداره فولکس واگنی

  • نحوه ی شست و شو و تمیز کردن این پنجره آسان است.
  • باز و بسته شدن این پنجره بسیار آسان و به صورت اسلایدینگ می باشد.
  • پنجره های فولکس واگنی هنگام باز شدن فضای بسیار کمی را اشغال می کنند.
  • این نوع پنجره ها قابل اجرا بر روی انواع پروفیل های آلومینیومی و upvc می باشند.
  • در صورت استفاده از پروفیل ها و یراق آلات با کیفیت و مناسب، طول عمر این پنجره ها بالا می باشد.
  • از مزیت های پنجره های دو جداره فولکس واگنی می توان به آب بندی خوب آن ها اشاره کرد. این ویژگی می تواند تا حد بسیار زیادی از اتلاف انرژی به خصوص در فصل زمستان جلوگیری کند و موجب کاهش هزینه های انرژی شود. هم چنین در فصل تابستان این پنجره ها مانع خارج شدن هوای خنک از درز های و شکاف ها می شوند. این قابلیت هم چنین مانع ورود گرد و خاک به داخل محیط می شود.

برای سفارش و نصب پنجره های دوجداره فولکس واگنی با ارس پن تماس بگیرید.

معایب پنجره فولکس واگنی

تنها اشکالی که می توان درباره ی پنجره های فولکس واگنی بیان کرد این است که قیمت این نوع پنجره ها نسبت به دیگر انواع پنجره دو جداره بیشتر می باشد. اما می توان گفت این تفاوت قیمت نسبت به کیفیت آن چندان زیاد نیست.

پنجره دو جداره فولکس واگنی

قیمت پنجره فولکس واگنی

توجه داشته باشید که قبل از خرید پنجره های دو جداره فولکس واگنی حتما باید وزن لنگه و عرض باز شوی پنجره محاسبه شود تا پس از نصب مشکلی پیش نیاید. در صورتی که این موارد رعایت نشود به مرور زمان پنجره کارآیی و کیفیت اولیه را نخواهد داشت. دقت کنید که ریل یراق فولکس واگنی توسط نصاب نصب نمی شوند. این ریل ها در کارخانه ها و توسط شابلون نصب می شوند. این نوع پنجره ها از انواع لوکس پنجره های دو جداره می باشند که باید با استفاده از بهترین متریال تولید شوند. بنابر این نوع و کیفیت یراق آلات و پروفیل ها بر روی قیمت نهایی پنجره دوجداره فولکس واگنی تاثیر می گذارد. برای مشاوره قبل از خرید و سفارش پنجره دو جداره فولکس واگنی با ما تماس بگیرید.

نحوه ی عملکرد پنجره ی دو جداره فولکس واگنی

هنگامی که دستگیره ی این پنجره ها در حالت پایین قرار دارند، این پنجره ها بسته می باشند. با حرکت این دستگیره در محور افقی به اندازه ی 90 درجه، پنجره از بالا باز می شود. پس از آن پنجره با زاویه 45 درجه به سمت بالا حرکت می کند و قفل ایمنی آن باز می شود. در این حین، لنگه ی بازشوی پنجره از قسمت پایین وارد ریل می شود. پس از آن پنجره قابلیت حرکت کشویی به دو طرف را خواهد داشت.

برای بستن پنجره فولکس واگنی لازم است تا لنگه را در جهت بسته شدن حرکت دهید. پس از آن باز شوی پنجره به صورت اتوماتیک یا دستی به سمت داخل فریم حرکت می کند.

توجه کنید که هنگام باز کردن پنجره قسمت پایین به طور کامل از چارچوب پنجره خارج شده و بر روی ریل قرار بگیرد تا به آن فشار وارد نشود.

تلفن همراه: 09125630818

تلفن ثابت: 02146893471

ارس پن، تولید کننده انواع درب و پنجره دو جداره در کرج