توری ثابت

در فصول گرم و یا معتدل بسیاری از افراد ترجیح می دهند با باز گذاشتن پنجره ها از جریان هوای آزاد خارج از محیط خانه یا محل کار خود استفاده کنند. با این کار راه ورود انواع حشرات به داخل فضای خانه باز می شود. اولین و بهترین راه برای جلوگیری از این کار نصب توری بر روی درب یا پنجره می باشد.

توری ثابت یا فیکس، نوعی از توری می باشد که توسط پیچ و به صورت ثابت و دائم بر روی پنجره نصب می شود. این توری ها در جایی استفاده می شود که افراد قصد دارند توری به صورت دائم بر روی پنجره نصب باشد تا از ورود حشرات جلوگیری شود. بهتر است توری های ثابت بر روی پنجره هایی نصب شوند که خیلی کم باز و بسته می شوند. از مزایای توری ثابت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ضد زنگ زدگی و اشتعال
  • توانایی دید محیط خارجی
  • قابل ساخت در ابعاد مختلف
  • مقاومت بالا در برابر اشعه های مضر نور خورشید
  • مقاومت بالا در برابر انواع شرایط آب و هوایی مانند باد و باران

توری ثابت

ارس پن، تولید کننده انواع درب و پنجره دو جداره در کرج

توری ثابت پنجره

همانطور که گفته شد توری های ثابت که الیاف آنها از جنس فایبر گلاس است، به صورت فیکس در چارچوب درب و پنجره نصب می شوند. به علت عدم باز و بسته شدن این توری ها، گرد و غبار جذب شده به آنها زیاد می باشد که این موضوع باعث کاهش طول عمر آنها می شود. هم چنین به علت این که توری ها از پنجره ها جدا نمی شوند، شست و شوی آنها نیز بسیار سخت است. توری های ثابت قابل نصب بر روی انواع پنجره های آلومینیومی، یو پی وی سی و به طور کلی درب و پنجره هایی که زیاد باز و بسته نمی شوند می باشند. باید دقت داشته باشید که با توجه به عدم امکان جدا کردن توری ثابت، پس از نصب این توری ها بر روی پنجره نمی توانید قسمت بیرونی شیشه های پنجره را نظافت کنید. اگر قصد استفاده از توری را دارید که باز و بسته شود، توری پلیسه مناسب شما می باشد. شما می توانید برای خرید و سفارش توری پلیسه در کرج با ما تماس بگیرید.

توری پنجره ثابت

برای خرید و سفارش انواع درب دو جداره در کرج با ما تماس بگیرید.

قیمت توری ثابت

قیمت توری ثابت مانند همه ی توری های دیگر به ابعاد پنجره بستگی دارد. البته قیمت توری های ثابت به صرفه تر از دیگر انواع توری پنجره در کرج می باشد. قیمت این توری ها حدود 50 درصد از دیگر توری های متحرک کمتر می باشد. به همین علت استفاده از این نوع توری ها بسیار رایج می باشد. شما می توانید برای مشاوره و اطلاع قیمت از توری های پنجره ثابت با شماره های 09125630818 و 02146893471 تماس بگیرید.

خرید توری ثابت پنجره

قبل از خرید توری ثابت حتما به جنس توری توجه کنید. بافت توری ها باید به گونه ای باشد که علاوه بر ایجاد گردش هوا و عبوردادن هوای محیط بیرون، از ورود حشرات جلوگیری کند. هم چنین این توری ها نباید به گونه ای باشند که از برای دید به بیرون مشکلی ایجاد کنند. جنس موادی که برای ساخت توری ثابت استفاده می شود باید به گونه ای باشد که به راحتی پاره نشود. ارس پن تولید کننده انواع توری های پلیسه، دبل فریم و ثابت در کرج و تهران می باشد. اگر برای انتخاب و خرید توری برای پنجره های خود به مشاوره نیاز دارید با ما تماس بگیرید.