پنجره دو حالته

استفاده از پنجره های دو حالته از سالهای پیش تا کنون رواج داشته است. مزیت های فراوان این پنجره ها باعث شده است پنجره های دوحالته به یک پنجره پرکاربرد تبدیل شوند. پنجره های دو حالته قابل نصب به دو صورت مورب و لولایی می باشند و قابلیت باز شدن به دو حالت را دارند. دستگیره های این پنجره ها دو حالت باز شدن و یک حالت قفل را برای کاربران فراهم می کنند. این پنجره ها علاوه بر ظاهر زیبایی که برای فضای شما فراهم می کنند، ازورود گرد و خاک و سر و صدا به داخل محیط جلوگیری می کنند.

حالت های بازشو پنجره دو جداره لولایی دو حالته

این پنجره ها توسط یک دسته به دو صورت عمودی و افقی باز و بسته می شوند. در مکان هایی که برای باز و بسته کردن پنجره محدودیت فضا وجود دارد این نوع پنجره ها مناسب می باشند. حالت اول باز شدن این پنجره ها مانند پنجره های معمولی می باشد که تا ۱۸۰ درجه حول محور عمودی باز می شوند. در حالت دوم امکان باز شدن پنجره حدود ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر از قسمت بالا و به صورت مورب فراهم می باشد. این مدل از باز شدن پنجره دوحالته برای افرادی که نگران امنیت کودکان خود هستند مناسب می باشد.

پنجره دو جداره لولایی

برای خرید درب دو جداره در کرج با ما تماس بگیرید.

انواع پنجره دو جداره دو حالته

پنجره های دو حالته می توانند براساس نیاز افراد در ابعاد و مدل های مختلف تولید شوند. این پنجره ها هم در ابعاد کوچک و هم در ابعاد بزرگ و قدی قابل ساخت می باشند. تعداد لنگه های پنجره دو حالته نیز می تواند بر اساس تصمیم کاربر متفاوت باشد.

مزایای پنجره دو حالته

  • نصب این پنجره ها ظاهر زیبایی به فضای می بخشد.
  • امکان رگلاژ پنجره برای راحتی باز و بسته کردن آن فراهم می باشد.
  • با قابلیت باز شدن پنجره های دو حالته از قسمت بالا، تهویه  فضا به خوبی انجام می شود.
  • پنجره های دو حالته عایق بسیار خوبی در برابر سرما و گرما می باشند و هزینه های انرژی را کاهش می دهند.
  • مقدار باز شدن پنجره دو حالته از قسمت بالا بسیار کم است به همین دلیل امکان ورود افراد از آن فاصله وجود ندارد.
  • امکان باز شدن این پنجره ها به صورت مورب مشکل امنیت را به خصوص برای افرادی که کودک خردسال دارند، بر طرف کرده است.
  • قاب پنجره دو جداره دو حالته در قسمت لولا ها جوش داده شده و با فولاد گالئانیزه تقویت شده است. هم چنین فولاد نصب شده در قسمت متحرک پنجره ضد زنگ می باشد.
  • قابلیت باز شدن این پنجره ها به صورت 90 درجه رو به داخل، آن ها را برای نصب در ساختمان های بلند مناسب کرده است زیرا شست و شو و تمیز کردن آن ها از داخل ساختمان راحت تر انجام می شود.

پنجره آشپزخانه دو حالته

برای خرید و اطلاع از قیمت شیشه دو جداره در کرج با ما بگیرید.

کاربرد های پنجره دوجداره دو حالته

این پنجره های در تمام فضا هایی که به تهویه نیاز دارند قابل نصب می باشند. برای مثال آشپزخانه یکی از قسمت های خانه می باشد که به دلیل پخت و پز و ایجاد بوی غذا به تهویه مداوم نیاز دارد. بنابر این این پنجره ها می توانند گزینه ی خوبی برای نصب در آشپزخانه باشد.

همانطور که گفته شد استفاده از این پنجره ها در خانه یا محل کار می تواند هزینه های مربوط به مصرف انرژی را کاهش دهد. بنابراین استفاده از پنجره های دو حالته مخصوص مکان خاصی نمی باشد و می توان در هر جا که موقعیت فراهم باشد ان ها را نصب کرد.

خرید و قیمت پنجره دو حالته

اولین نکته ای که هنگام خرید پنجره دو حالته باید به آن دقت کنید، خرید از تولید کنندگان معتبر است. عملکرد پنجره ها کالا به نوع پروفیل، یراق آلات و… می باشد. یراق آلاتی که در ساخت پنجره به کار می رود در میزان عایق بودن، عمر مفید و استحکام پنجره تاثیر گذار است. به همین دلیل از کفیت خوب پنجره مطمئن باشید. هم چنین یکی از موضوعاتی که هنگام خرید بسیار مهم می باشد نصب پنجره است. نصب اشتباه پنجره دو حالته کیفیت و کارآیی آن را کاهش می دهد. همچنین این یراق آلات باید تحمل وزن پنجره را داشته باشند.

هنگام مراجعه به بازار با قیمت های متفاوتی از این محصول رو به رو می شوید. هنگام خرید و انتخاب پنجره دو حالته ابتدا به کیفیت پنجره و سپس به قیمت آن توجه کنید. برای مشاوره خرید پنجره دو حالته و انواع پنجره دو جداره در کرج با ارس پن تماس بگیرید.