سفارش توری پلیسه

توری پلیسه در کرج

شهر کرج که در دامنه های جنوبی کوه های البرز قرار دارد از آب و هوای مناسب تری نسبت به سایر مناطق بر خوردار می باشد. به همین علت بسیاری از افراد ترجیح می دهند از جریان هوای طبیعی اطراف آن منطقه استفاده کنند. امروزه استفاده از توری های پلیسه در کرج جایگزین استفاده از پارچه های قدیمی شده اند. بسیاری از افراد برای جلوگیری از هدر رفت انرژی در فصول سرد از پنجره و درب دوجداره در کرج استفاده می کنند. به همبین علت نصب توری پلیسه ای در کرج یکی از موضوعات ضروری و مهم بهنگام باز گذاشتن پنجره ها برای تهویه می باشد. با شروع فصول گرم یا معتدل تعداد حشرات مزاحم افزایش پیدا می کنند و ممکن است با باز گذاشتن پنجره ها، این حشرات به داخل خانه وارد شوند. نصب توری پلیسه ای پنجره دو جداره در کرج یکی از راه حل های این موضوع می باشد.

توری پلیسه ای کرج

گروه تولیدی ارس پن با سابقه ی طولانی در تولید توری پلیسه ای در کرج، برای خرید توری پلیسه به شما کمک می کند. اگر برای خرید توری پلیسه در کرج به مشاوره نیاز دارید با ما تماس بگیرید. با نصب توری پلیسه به پنجره های دو جداره، از هوای مطبوع و دلپذیر خارج از محیط منزل لذت ببرید. این توری ها را می توانید برای درب تراس و بالکن، ورودی پاسیو، درب ورودی و پنجره های معمولی نصب کنید.

توری پلیسهبرای سفارش انواع توری درب و پنجره دو جداره در کرج با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۵۶۳۰۸۱۸

قیمت توری پلیسه کرج

قیمت توری پلیسه ای در کرج به موارد بسیار زیادی از جمله مدل، ابعاد و… بستگی دارد. گروه تولیدی ارس پن با سابقه ی طولانی در تولید توری پلیسه ای در کرج، برای خرید توری پلیسه به شما کمک می کند. توری های پلیسه می توانند افقی، عمودی، تک فریم یا دبل فریم باشند. اگر برای خرید توری پلیسه در کرج به مشاوره نیاز دارید با ما تماس بگیرید. با نصب توری پلیسه به پنجره های دو جداره در کرج، از هوای مطبوع و دلپذیر خارج از محیط منزل لذت ببرید. قیمت گذاری توری پلیسه ای پنجره دو جداره در کرج بر حسب متر مربع می باشد. برای بدست آوردن مساحت پنجره ی خود باید اندازه ی طول و عرض لنگه ی پنجره ی مورد نظر را در هم ضرب کنید.

تلفن همراه: 09125630818

تلفن ثابت: 02146893471

ویژگی های توری پلیسه ای در کرج

 • این توری ها عمرطولانی و عملکرد بسیار خوبی دارند.
 • توری های پلیسه ای قابلیت نصب بر روی درب دو جداره نیز دارند.
 • توری های پلیسه ای در کرج، در برابر انواع شرایط آب و هوایی مقاوم می باشند.
 • قابلیت انعطاف پذیری این توری ها بالا می باشد و به همین خاطر به راحتی باز و بسته می شوند.
 • نگهداری توری پلیسه آسان است. زیرا در صورت کثیف شدن می توان آن را با آب شست و شو داد.

توری درب

رنگبندی های توری پلیسه ای

بهتر است نوع و رنگ توری که برای پنجره ی خود انتخاب می کنید با رنگ پنجره ی شما متناسب باشد. برای مثال اگر رنگ فریم پنجره شما سفید است بهتر است از توری سفید استفاده کنید. همچنین اگر پنجره شما قاب چوبی دارد باید از توری پلیسه طرح چوب استفاده کنید. توری های پلیسه در رنگ های زیر تولید می شوند:

 • مشکی
 • سفید
 • قهوه ای
 • آنادایز نقره ای
 • آنادایز شامپاینی
 • طرح چوب روشن و تیره

انواع توری پلیسه در کرج

توری پنجره پلیسه ای بر اساس نوع ساختار و قابلیت هایی که دارند به انواع مختلفی تقسیم می شوند. در ادامه به معرفی انواع توری پلیسه ای می پردازیم.

توری پلیسه ای تک فریم

توری های تک فریم نوع جدید توری ها یا پشه بند های قدیمی می باشند. این توری ها بر روی انواع پنجره ها و درب ها قابل نصب هستند. یکی از مزیت هایی که این توری ها نسبت به انوع قدیمی دارند، قابلیت باز و بسته شدن آنها می باشد. در حال حاضر توری پلیسه ای دبل فریم بیشتر از توری پلیسه تک فریم در کرج مورد استفاده می گیرد. در مدل تک فریم نمی توان توری را از قاب جدا کرد در حالی که در نوع مگنتی یا دبل فریم امکان جدا شدن توری از قاب وجود دارد. 

همچنین ببینید: توری پلیسه ای دبل فریم

توری های پلیسه ای طرح چوب

برای برخی از ساختمان ها که پنجره های دو جداره آنها طرح چوب می باشد، می توان از توری های پلیسه با طرح چوب استفاده کرد. قیمت این توری ها بیشتر از توری های پلیسه سفید می باشد.

توری پلیسه ای آلفا

این نوع توری ها برای پنجره های کوچکی که ارتفاع کم دارند به شکل عمودی ساخته می شود و نوع بازشوی آن ها با مدل های افقی تفاوت دارد.

نوری پلیسه بتا

این نوع توری در جهت افقی و برای درب و پنجره های بزرگ به کار می رود. توری های بتا قابلیت نصب بر روی انواع پنجره دو جداره و فریم های آلومینیومی، آهنی و چوبی را دارند. 

توری پلیسه جا به جا شو

برای درب و پنجره هایی که عرض بسیار زیادی دارند از این توری استفاده می شود.

توری پلیسه ای

ارس پن، تولید کننده انواع شیشه دو جداره در کرج

مزایای توری پلیسه در کرج

 • این توری ها در مقابل تابش نور خورشید مقاوم هستند.
 • توری های پلیسه در جهت های دلخواه قال نصب می باشند.
 • این توری ها برای درب های دو جداره تراس و بالکن نیز مناسب می باشند.
 • توری های پلیسه ای در کرج توسط ارس پن در تمام ابعاد دلخواه ساخته می شوند.
 • چارچوب توری این نوع از توری ها در اثر باز و بسته شدن فرم خود را از دست نمی دهند.
 • نصب توری های پلیسه ای در کرج بسیار آسان و سریع می باشد. البته نصب این توری ها باید توسط افرادی که تخصص کافی دارند انجام شود تا بعد از مدتی دچار مشکل نشوند.
 • توری های پلیسه ای به طور کامل در داخل قاب خود قرار می گیرند و جلوی شیشه را نمی گیرند. هم چنین این توری ها هیچ ظاهر بدی از بیرون برای ساختمان ایجاد نمی کنند.

نصب توری پلیسه

توری های پلیسه قابلیت جمع شدن دارند و در بر روی ریل هایی که در قسمت پایین فریم قرار دارند به چپ یا راست جمع می شوند. به همین علت به آنها توری تاشو یا توری آکاردئونی نیز گفته می شود. قاب این توری ها که بر روی انواع پنجره قابل نصب می باشد، ثابت است و تنها توری آن متحرک است. برای نصب توری های پلیسه حدود 20 دقیقه زمان نیاز دارید. برای این کار به صورت زیر عمل کنید:

1) کلاف کردن فریم

برای این کار ابتدا توسط گونیا قاب های توری کلاف می شوند. یعنی گوشه ی قاب ها با استفاده از گونیا به یکدیگر متصل می شوند. پس از اتمام این کار چهارچوب فریم آماده می شود.

2) قرار دادن توری پلیسه داخل فریم

در مرحله ی دوم توری پلیسه را توسط بست های مشکی رنگی که بر روی فریم عمودی وجود دارد داخل آن قرار دهید. تعداد این بست ها با توجه به ابعاد توری پلیسه متغیر می باشد. برای قرار دادن پروفیل توری داخل فریم، آن را به صورت عمودی درون فریم وارد کرده و سپس توسط بست ها چفت کنید. این کار را در سمت دیگر قاب نیز تکرار کنید. 

3) نصب توری پلیسه روی درب یا پنجره

پس از آماده شدن توری پلیسه نوبت نصب آن بر روی پنجره یا درب مورد نظر می رسد. برای قرار دادن توری داخل قاب پنجره از گیره نگهدارنده یا یک فرد دیگر می توان کمک گرفت. پیچ هایی را که داخل پکیج توری قرار دارد، داخل گونیا قرار دهید و با استفاده از دریل پیچ کنید. در آخر کار برای پوشاندن گوشه ها از درپوش هایی که داخل پکیج قرار دارد استفاده کنید.

توری پلیسه ای پنجره

نگهداری از توری پلیسه ای

 • زمانی که از توری استفاده نمی کنید آن را جمع کنید.
 • مراقب باشید تا ضربه ای به قاب و توری وارد نشود.
 • اگر توری راحت باز و بسته نمی شود ابتدا آن را تمیز کرده و سپس ریل آن را روغن کاری کنید.
 • اگر به هر دلیل قصد خارج کردن توری از پنجره را داشته باشید، این کار باید توسط یک متخصص انجام شود تا آسیبی به توری وارد نشود.

روغن کاری توری پلیسه

برای روغن کاری توری پلیسه به یک اسپری که هوای فشرده را از خود خارج می کند نیاز دارید. می توانید از یک اسپری که برای تمیز کردن قطعات الکتریکی و وسایلی مانند کامپیوتر و تلویزیون به کار برده می شود استفاده می کنید. پس از این که هر دو طرف توری را اسپری کردید، در همان نقاط آنتی اکسیدان و اسپری روان کننده را نیز بپاشید. برای تمیز کردن سوراخ های توری نیز می توانید از وسیله هایی که در بازار موجود است استفاده کنید.

اجزای تشکیل دهنده توری پلیسه در کرج

 • دارای نخ فایبر گلاس برای حرکت آسان و سریع
 • قاب آلومینیومی، که قابلیت تولید در رنگ های مختلف را دارد.
 • پرز های مویی برای صدا گیری توری و درز گیری در حالت بسته
 • یراق آلات داخل توری که از جنس پلاستیک ABS با کیفیت می باشد.