درب فولکس واگنی

درب دوجداره فولکس واگنی یکی از انواع لوکس درب دو جداره می باشد که به صورت ریلی باز و بسته می شود. این درب ها در نوع یراق آلات با درب های کشویی متفاوت هستند که این تفاوت قابلیت آب بندی و کارآیی درب های فولکس واگنی را افزایش می دهد. این درب ها به علت دارا بودن یراق آلات خاص و سیستم باز شوی متفاوت، دارای مزیت های زیادی می باشند. برای مشاوره و خرید انواع درب و پنجره دو جداره در کرج با ارس پن تماس بگیرید.

تلفن ثابت: 02146893471

تلفن همراه: 09125630818

یراق آلات درب فولکس واگنی

یراق آلاتی که در ساخت درب دوجداره فولکس واگنی استفاده می شود از زیباترین و گران ترین یراق آلات می باشند که دارای رنگ بندی هستند. برای انتخاب این یراق آلات باید توجه داشته باشید که این یراق ها مخصوص یو پی وی سی باشند.

درب دوجداره فولکس واگنی

برای اطلاع از قیمت انواع شیشه دو جداره در کرج با کارشناسان ما تماس بگیرید.

درب دوجداره فولکس واگنی

درب های فولکس واگنی از شیشه دو جداره، پروفیل و یراق آلات تشکیل شده اند. پروفیل های استفاده شده برای ساخت درب های فولکس واگنی پروفیل دربی هستند. شیشه های دو جداره ای که برای ساخت درب فولکس واگنی استفاده می شوند، معمولا توسط گاز آرگون پر می شوند. لنگه ی باز شونده درب فولکس واگنی مانند درب ماشین های فولکس واگنی یا ون ها باز می شوند. در این نوع درب حدود 8 سانتی متر بیرون می آید و در راستای افقی به صورت کشویی باز و بسته می شود. با حرکت دستگیره این درب ها به سمت پایین، این درب ها بسته می شوند. برای باز شدن این درب ها با زاویه 30 درجه از بالا باید دستگیره را به صورت 90 درجه در محور افقی حرکت دهید. این درب ها، مانند درب های کشویی دارای سه مدل دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می باشند. برای بستن درب دوجداره فولکس واگنی باید لنگه ی درب را در جهت بسته شدن حرکت دهید تا لنگه ی باز شو به صورت دستی یا اتومات بسته شود. هم چنین می توانید دستگیره را به سمت بالا حرکت دهید تا درب فولکس واگنی بسته شود.

مزایای نصب درب فولکس واگنی

به علت بکارگیری یراق آلات با کیفیت، عایق بندی این درب ها در برابر سرما، گرما و سر و صدا بهتر از درب های کشویی می باشد. فیتینگ که یکی از قابلیت های مهم درب دوجداره فولکس واگنی است، باعث می شود این درب ها هنگام باز شدن به صورت کامل از چارچوب جدا شوند. به طور کلی از مزیت های درب فولکس واگنی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • طول عمر این درب ها بالا است.
  • عایق بندی درب های فولکس واگنی کامل می باشد.
  • امکان ساخت این درب ها در ابعاد بزرگ وجود دارد.
  • این درب ها هنگام باز شدن هیچ فضای اضافه ای را اشغال نمی کنند.

درب فولکس واگنی

فضاهایی که برای نصب درب دوجداره فولکس واگنی مناسب هستند

  • تراس و بالکن
  • مکان هایی که به تامین امنیت نیاز دارند.
  • فضا هایی که به عایق بندی و درز بندی کامل نیاز دارند.
  • ویلا های که به فضا های زیبا مانند باغ یا دریا مشرف هستند.

قیمت درب دوجداره فولکس واگنی

یراق آلاتی که برای ساخت این درب ها استفاده می شود بیشترین تاثیر را در قیمت آن دارند. همچنین قیمت درب فولکس واگنی به ابعاد و نوع اتومات یا دستی بستگی دارد. برای خرید و سفارش انواع درب دو جداره در کرج با ما تماس بگیرید.