توری مگنتی (دبل فریم)

با شروع فصل تابستان و گرم شدن هوا اکثر افراد برای ایجاد گردش هوا در داخل خانه پنجره ها را باز می گذارند. با این کار راه ورود انواع حشرات به خانه بازمی شود. تا چند سال پیش، برای جلوگیری از ورود این حشرات از توری های پارچه ای استفاده می کردند. اما امروزه این پارچه ها جای خود را به توری هایی داده اند که علاوه بر اینکه از ورود حشرات جلوگیری می کنند، جلوی ورود هوا به داخل خانه را نمی گیرند. توری پلیسه ای دبل فریم، یکی از انواع پرکاربرد توری پلیسه در کرج می باشد که توسط ارس پن تولید می شود. این توری ها قابل نصب بر روی انواع پنجره دو جداره و آلومینیومی هستند. توری های مگنتی در پشت قاب یا فریم جمع می شوند. نصب این توری ها ظاهر اولیه ی پنجره را عوض نمی کند. در گذشته باز و بسته کردن توری ها کمی سخت بود و افراد برای این کار باید فشار زیادی به توری وارد می کردند. اما با ساخت توری های مگنتی، باز و بسته کردن توری ها آسان تر شده است.

توری دبل فریم

برای خرید و سفارش انواع درب دو جداره در کرج با ما تماس بگیرید.

توری مگنتی پنجره دو جداره

بیشتر توری ها از جنس پلی اتیلن ساخته می شوند و فریم این توری ها از جنس آلومینیوم است. توری های مگنتی یا دبل فریم نوعی از توری های پلیسه می باشند که در ساخت آنها از آهنربا استفاده می شود. این مگنت ها می توانند در قسمت های مختلف قاب یا توری قرار بگیرند. در این توری ها چارچوب ثابت است و توری در داخل چارچوب حرکت می کند. توری های پلیسه مگنتی قابل شست و شو با مایع و یک اسکاج نرم هستند. این توری ها بسیار انعطاف پذیر هستند و به راحتی باز و بسته می شوند. از مزایای نصب توری پلیسه مگنتی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • طول عمر بالا
  • رگلاژ و تعمیر ساده
  • ضد گرد و خاک و غبار
  • مقاوم در برابر زنگ زدگی
  • امکان سفارش در ابعاد دلخواه
  • قابلیت شست و شو نصب آسان
  • ساخته شده از متریال غیر قابل اشتعال
  • بسته شدن خودکار توری با استفاده از آهنربا
  • دارای شبکه های بسیار کوچک در داخل توری

هم چنین توری دبل فریم قابلیت خارج کردن از فریم را دارد در حالی که توری پلیسه تک فریم اینگونه نیست.

انواع توری مگنتی

توری های پلیسه دبل فریم در دو نوع موجود هستند.

توری مگنتی یک طرفه: این توری ها که از یک طرف قابلیت باز شدن دارند، برای پنجره های معمولی مناسب می باشند.

توری مگنتی دو طرفه: این توری ها از وسط باز می شوند و اغلب برای پنجره های بزرگ و فرانسوی کاربرد دارند.

توری مگنتی

قیمت توری پلیسه مگنتی

بعضی از مواردی که در قیمت توری پلیسه مگنتی یا دبل فریم تاثیر گذارند به صورت زیر است:

ضخامت: هر چه ضخامت توری ساخته شده بیشتر باشد، قطعا دارای قیمت بالا تری نیز می باشد.

ابعاد و اندازه قاب: قیمت توری ها به ابعاد آنها بر حسب متر مربع ساخته می شوند بستگی دارد. اندازه ی این توری ها به طول پنجره بستگی دارد.

جنس توری: توری ها در انواع و جنس های مختلف تولید می شوند. جنس توری ها باید طوری انتخاب شود که در برابر تمام شرایط آب و هوایی مانند باد و باران و آفتاب مقاوم باشد. توری هایی که از جنس پلی استایرن هستند از کیفیت خوبی نسبت به توری ها برخوردارند.

گروه تولیدی ارس پن تولید کننده انواع درب و پنجره دو جداره در کرج و شیشه دو جداره در کرج می باشد. شما می توانید برای مشاوره، خرید و سفارش توری مگنتی در کرج و تهران با شماره های 09125630818 و 02146893471 تماس بگیرید.