درب کشویی دو جداره

درب دو جداره کشویی یکی از انواع پر کاربرد درب دو جداره در کرج می باشد. این درب ها به صورت افقی بر روی یک ریل باز و بسته می شوند و فضایی را اشغال نمی کنند. درب های دو جداره کشویی ازپروفیل، شیشه دو جداره و یراق آلات تشکیل شده اند. درب کشویی دو جداره مدل های مختلفی دارند. برخی از مدل های درب کشویی دارای یک لنگه ی بازشو می باشند و برخی دیگر از آنها دو لگه ی باز شو دارند.

درب دو جداره کشویی

پروفیل درب دو جداره کشویی یکی از قسمت های مهم تشکیل دهنده ی درب ها می باشد که باید دارای استاندارد ها و گواهی های لازم باشند. این پروفیل ها دارای ریل ها یا غلتک هایی هستند که درب کشویی بر روی آن حرکت می کند. غلتک ها بین لنگه ی متحرک درب و پروفیل قرار می گیرند و موجب حرکت آسان در می شوند.

دستگیره، لولا، سیلندر، زبانه و غلتک هایی که در زیر قسمت باز شو قرار دارند جزئی از یراق آلات درب دو جداره می باشند. تمام وزن شیشه ی درب و همچنین لنگه ی باز شود ی درب کشویی بر روی این غلتک ها قرار می گیرد. کیفیت این غلتک ها تاثیر بسیار زیادی بر روی حرکت آسان و روان درب کشویی دو جداره دارد. متاسفانه در برخی موارد افراد برای کاهش هزینه ها از نوع بی کیفیت غلتک ها استفاده می کنند که موجب اختلال در عملکرد درب می شود. ارس پن با استفاده با کیفیت ترین یراق آلات، برای افزایش کیفیت محصولات تولیدی خود تلاش می کند. برای مشاوره قبل از خرید درب دو جداره کشویی در کرج با ما تماس بگیرید.

همچنین شیشه هایی که برای ساخت درب کشویی درجداره به کاربرده می شوند باید دارای کیفیت مطلوبی باشند تا در طولانی مدت کارایی و عملکرد خود را از دست ندهند. شیشه های دو جداره ای که برای ساخت درب کشویی استفاده می شوند از کنار هم قرار ادن دو لایه شیشه با ضخامت های متفاوت تشکیل می شوند.

درب کشویی ارزان قیمت

ارس پن، تولید کننده انواع توری پنجره، شیشه دو جداره و درب و پنجره دو جداره در کرج می باشد. شما عزیزان می توانید برای سفارش با کیفیت ترین و بهترین درب های کشویی دو جداره با شماره های 09125630818 و 02146893471 تماس بگیرید.

درب کشویی دو جداره

برای اطلاع از قیمت انواع شیشه دو جداره در کرج با ما تماس بگیرید.

مزیت های نصب درب کشویی دو جداره

  • درب های کشویی به راحتی باز و بسته می شوند.
  • امکانساخت این درب ها در ابعاد بزرگ و دلخواه برای سالن های بزرگ و یا روف گاردن وجود دارد.
  • بر روی این نوع درب ها به راحتی می توان پرده نصب کرد. در مواقع باز و بسته کردن درب های کشویی نیز مزاحمتی برای پرده به وجود نمی آید.

معایب درب کشویی دو جداره

این نوع درب ها همانند دیگر انواع درب های دو جداره دارای معایبی نیز هستند. از معایب این درب ها می توان به قیمت بالا تر و عایق بندی ضعیف تر آن ها نسبت به درب دو جداره لولایی اشاره کرد. هم چنین نظافت و شست و شوی این درب ها به علت قرار گرفتن قسمتی از لنگه ی متحرک بر روی لنگه ی ثابت، سخت تر می باشد.

فضای مناسب برای نصب درب کشویی

  • روف گاردن
  • سالن های بزرگ
  • درب بالکن و تراس
  • فضاهایی که برای باز و بسته کردن درب ها به طور کامل، کمبود جا دارند.
  • اتلاف انرژی با استفاده از این درب ها نسبت به درب های معمولی کمتر می باشد.

قیمت درب دو جداره کشویی

قیمت درب کشویی دوجداره با توجه به نوع و کیفیت پروفیل مصرف شده، ابعاد پنجره، یراق آلات و… متفاوت می باشد. شما عزیزان می توانید برای سفارش درب کشویی دو جداره با ابعاد دلخواه و مدل های مختلف با ارس پن تماس بگیرید.