درب لولایی

درب دو جداره لولایی یکی از کاربردی ترین انواع درب دو جداره در کرج می باشد که می تواند در جهت های چپ و راست، داخل و خارج حرکت کند. این درب ها در حالتی که به سمت خارج باز شوند، فضای کمی اشغال می کنند. این درب ها برای نصب در سالن ها بزرگ، ویلاهایی که سالن مشرف به فضای سبز دارند، راه رو ها و راه پله ها و… مناسب می باشند. ارس پن تولید کننده انواع درب دو جداره در کرج می باشد. شما عزیزان می توانید برای سفارش و اطلاع از قیمت این نوع درب ها با ما تماس بگیرید.

درب لولایی

ارس پن، تولید کننده انواع پنجره دو جداره در کرج

مزیت درب دو جداره لولایی

طراحی این نوع درب ها بسیار زیبا می باشد و به زیبایی دکوراسیون محیط کمک می کند. درب های دو جداره لولایی قابلیت آب بندی و عایق بیشتری نسبت به سایر مدل های درب دو جداره دارند. این آب بندی توسط تسمه های پلی آمید انجام می شود. درب های لولایی در برابر سرما و گرما عایق می باشند. به همین دلیل نصب این درب ها می تواند از اتلاف انرژی جلوگیری کند و هزینه های مربوط به انرژی را کاهش دهد. طراحی این درب ها به گونه ای است که امنیت و راحتی را هنگام باز و بسته کردن برای کاربران مخصوصا کودکان فراهم کرده است. هم چنین درب های لولایی از طول عمر بالایی برخوردار می باشند.

انواع درب لولایی

درب های لولایی دو جداره در سه نوع تک حالته، دو حالته و ثابت موجود می باشند. برای مشاوره قبل از خرید با ارس پن تماس بگیرید.

تلفن همراه: 09125630818

تلفن ثابت: 02146893471

درب لولایی ثابت

درب لولایی ثابت مناسب مکان هایی می باشند که نیاز به باز کردن درب نیست. این درب ها یراق آلات ندارند. به همین علت میزان دید در آنها نسبت به دیگر انواع درب های لولایی بیشتر می باشد. ساخت این درب ها محدودیتی در ابعاد ندارد و شما می توانید در هر ابعادی که می خواهید آن را سفارش دهید.

درب دو جداره لولایی

درب لولایی تک حالته

درب های لولایی دو جداره تک حالته توسط یک دستگیره بر روی محور افقی باز و بسته می شوند. بازوی نگهدارنده ای که بر روی باز شوی این پنجره ها نصب می شود این قابلیت را به کاربر می دهد که بتواند درب را در هر مرحله ای که می خواهد ثابت نگه دارد.

درب لولایی دو حالته

این نوع درب ها مناسب مکان هایی هستند که هنگام باز شدن لنگه های باز شو کمبود فضا وجود دارد. درب های لولایی با نهایت دقت و ظرافت تولید می شوند.

هم چنین می توانید برای خرید شیشه دو جداره در کرج و توری پلیسه در کرج با ما تماس بگیرید.